„Mój codzienny makijaż trwa 2 godziny!” Ten facet jest wzorem dla innych. Rozumiecie jego fenomen?

Największą popularność na Instagramie zdobywają oczywiście gwiazdy, celebryci i blogerzy modowi, ale nie brakuje także zwykłych ludzi, którzy chcą zabłysnąć w mediach społecznościowych.

Coraz większą popularność zdobywają osoby kontrowersyjne, które mocno różnią się od przeciętnego człowieka ubiorem, wyglądem czy sposobem bycia. Internauci chętnie obserwują żywe Barbie, osoby trans płciowe, modelki XXL czy osoby, które w przerażający sposób modyfikują swoje ciała.

https://www.instagram.com/p/BkZZ7SggISC/

Bardzo popularny na Instagramie jest również niejaki Andrew Petrov. Ten 22-letni mężczyzna chwali się w internecie niezwykłymi stylizacjami i makijażami. Uważa się za blogera i twórcę piękna! Andrew to facet, który ubiera się jak dziewczyna. Uwielbia bardzo mocny makijaż i długie paznokcie w fantazyjnych kolorach. W mediach społecznościowych opowiada o swoim życiu, kosmetykach i stylizacjach.

https://www.instagram.com/p/BuoQr25ggCG/?utm_source=ig_embed

Choć nie wszyscy go rozumieją, potrafi zainteresować odbiorców. Świadczą o tym jego obserwatorzy na Instagramie, których ma 560 tysięcy! Ten młody człowiek wzbudza ludzkie zainteresowanie swoim odmiennym stylem bycia. Robi makijaż nie tylko do zdjęć na Instagram. Przyznaje, że mocny make-up nakłada codziennie i zajmuje mu to aż dwie godziny! Niepomalowany podobno nie rusza się z domu.

https://www.instagram.com/p/Bt77eiWga1z/?utm_source=ig_embed
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply