Za świetny i śmieszny pomysł uznali odpalenie fajerwerka w zadku kolegi, to nie mogło skończyć się dobrze!

Głupich ludzi nie sieją, sami się rodzą, a ich czyny bywają sławne na cały świat.

Każdy z nas ma głupie pomysły. Chce coś przyspieszyć, oszukać, „wyjść na swoje”. Wtedy dzieją się rzeczy, które nie śniły się filozofom. A nieszczęśnikom, którzy je popełnili i wszystko okazało się potworną pomyłką, pozostaje tylko zastanowienie się nad sobą lub też błogie życie durnia. Nie ma innej drogi.

Za głupie pomysły płaci się różnie, a cena bywa wysoka. Od małych szkód, po takie, których nie da się naprawić. Nie bez powodu rozdawana jest co roku Nagroda Darwina, a do konkursu stają ludzie z całego świata. Nagroda za najgłupszą śmierć ma na celu pokazanie, że często ludzie giną, przez własną głupotę. O ile dzieciom można wybaczyć pewną niewiedzę, o tyle dorośli powinni rozumieć podstawowe prawa fizyki i to, że są one nieubłagane.

Genialne pomysły pojawiają się często w towarzystwie wraz ze wzrostem ilości alkoholu we krwi. Wszystko wydaje się wtedy śmieszniejsze, bezpieczniejsze i na luzie. Ludzie nie martwią się o konsekwencje, a potem lekarz musi to jakoś pozszywać w całość. Myślicie, że wpadliście na najgłupszy pomysł w tym roku? To przeczytajcie, co wymyślili chłopaki z Biringham.

Panowie uznali za genialny pomysł, by odpalić fajerwerk w zadku kolegi. Za nic mając sobie ostrzeżenia na opakowaniu, apele straży pożarnej, która jak mantrę powtarza, że fajerwerki rozpalają się do bardzo wysokich temperatur, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu ludzi.

Na własnej skórze przekonał się jeden z chłopaków, który z poważnymi obrażeniami – oparzeniami ciała trafił do szpitala. Oby była to dla nich nauczka, że nie każdy pomysł, który świetnie brzmi w pijackim bełkocie, będzie taki na żywo. Jeśli spalony zadek go nie nauczy, cóż… nie wiem, komu lub czemu się uda.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : YouTube.com

Reply