Myślisz, że to fake i photoshop? Nie to nowa makijażowa moda! Ciekawe czy przyjmie się i u nas

„Moda przemija, styl pozostaje” – powiedziała słusznie Coco Chanel.

Mody mają to do siebie, że przychodzą, mieszają ludziom w szafach i głowach, a potem, gdy już wszyscy wkładają takie same ciuchy, mają identyczne fryzury i robią wszystko tak samo, zmienia się. Obecnie, kiedy mamy globalny zasięg telefonów i wiemy, co wkłada na siebie gwiazdka zza oceanu, moda szaleje. Nowe trendy przechodzą przez świat z prędkością światła i jeśli mają wystarczającą  ilość zwolenników, pozostają na chwilę.

Będąc kobietą niełatwo nadążyć za tym, co jest modne, trendy. Jakie spodnie wkładać, z jakimi rękawami bluzka będzie hitem lata. A jaki kolor płaszcza stanie się must have jesieni? Trzeba być na bieżąco, bo w tydzień może się zmienić naprawdę sporo. Nie tylko w odzieży wszystkim rządzi moda, ale też w makijażu.

Jeszcze nie tak dawno temu na topie były mocne brwi i ciemne usta, chwilę później już grube i rysowane brwi stały się symbolem kiczu. Ciężko za tym nadążyć, a trzeba jeszcze wiedzieć, co przed nami, jakie trendy się zapowiadają. Obecnie każdy chce i może dzięki sieci wypromować nowy trend. A musi się wyróżniać od innych, więc nie raz widzimy niezłe cuda.

Nowy trend na falowane brwi i usta sprawia, że masz wrażenie, że dana osoba zrobiła sobie zdjęcie w krzywym zwierciadle. Moda na sztuczne piegi, nawet na pierzaste brwi nie była tak dziwna, jak to, co powoli wchodzi na kosmetyczne salony. Mimo że dziewczyny robią sobie ten makijaż zupełnie na poważnie, to efekt jest po prostu komiczny.

Więcej zdjęć na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply