Po tym, co inni ludzie znaleźli w jedzeniu z KFC nigdy nie skorzystam z ich usług! Paskudztwo!

Popularne fast foody zapewniają nas, że podają nam świeże i zdrowe produkty. Najlepiej wyselekcjonowane i smakowite kąski w kilka minut trafiają do naszych rąk. Nic tylko się zajadać, bo przecież takie jedzenie to samo zdrowie. Akurat! To, że dania są tak napakowane konserwantami, że mogą w niezmienionej formie przetrwać apokalipsę to żadna nowość.

Jednak można trafić gorzej, nie wiadomo czy przez lenistwo pracowników, czy przez niedopatrzenia do kotłów z rozgrzanym olejem trafiają okropne rzeczy. Możesz je zobaczyć, jednak ostrzegamy, możesz stracić zainteresowanie jedzeniem na długi czas.poster-1049571_960_720


19-letni Ibrahim Langoo nie sądził, że kiedy kupi w KFC nóżki kurczaka, otrzyma coś zupełnie innego. Gdy nadgryzł swój kawałek kurczaka, jego oczom ukazał się mózg! Wrzucił zdjęcie do sieci, a firma szybko zareagowała… oferując mu bezpłatne posiłki i stwierdziła, że to nie mózg… a nerka! Też mi pocieszenie.

ibtimes.co.uk

ibrahim


Pracownicy KFC w Virginii w Ameryce byli tak zajęci innymi sprawami, że zaserwowali klientce… pieczoną w oleju głowę kurczaka! Kobieta zażądała 100 tys. dolarów odszkodowania, a firma zaproponowała jej… 2 tygodnie darmowej wyżerki. Nie wiemy, czy to skusiło klientkę do wycofania pozwu.

youtube.com

maxresdefault

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply