Po tym, co inni ludzie znaleźli w jedzeniu z KFC nigdy nie skorzystam z ich usług! Paskudztwo!


Masz ochotę na głęboko smażonego szczura? No to musisz udać się do KFC w Kalifornii. Chociaż i tu firma zasłania się opinią, że to zwyczajny kurczak, tylko ma dziwny kształt.

independent.co.uk

ratorchicken


Można też odnaleźć pięknie panierowany ręcznik do rąk. Oczywiście lepsze to niż nerka, ale firma i tu wykazała się profesjonalizmem, gdyż zaproponowała klientom darmowy posiłek.

foxnews.com
tetrtrt656

Najgorszy przypadek przytrafił się 7-letniej dziewczynce z Australii, która po zjedzeniu zakażonego Twistera zachorowała na ostrą salmonelle. Choroba doprowadziła do uszkodzenia mózgu i obecnie dziewczynka jest niepełnosprawna. Rodzice po długiej walce w sądzie wygrali odszkodowanie. Jednak zdrowia dziecka nikt im nie wróci!

foxnews.com

salmonella


Ostrej diety będzie się z pewnością trzymać Brytyjka – Kira Bacon, która kupiła kukurydzę na patyku. Słodka przekąska zaniepokoiła ją jej wygląd, więc wyciągnęła z niej patyczek. Za chwilę ukazała się gąsienica! Firma KFC przeprosiła, oddała pieniądze za kukurydze, a nawet dorzuciła 2 funty na paliwo za odwiezienie jedzenia do sklepu…

mirror.co.uk

PAY-Kira-Bacon-who-found-a-maggot-in-her-KFC-corn-on-the-cob

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply