Matka od zawsze czuła, że z jej córką coś jest nie tak. Prawda o dziewczynce wyszła na jaw dopiero po 56 latach!

Podobno serce matki nigdy się nie myli i faktycznie tak jest, czego dowodem były przeczucia pani Reed. Gdy kobiecie przyniesiono jej nowo narodzoną córeczkę do szpitalnej sali, to od razu wiedziała, że to nie jej dziecko. Niestety nikt nie chciał jej wtedy uwierzyć. 

3 maja 1956 roku w szpitalu w stanie Oregon w USA urodziły się dwie dziewczynki. Niestety spokój ich matek zakłócały dziwne przeczucia, że dzieci które im przyniesiono i które mają zabrać do domu, to nie ich biologiczne potomstwo. Personel szpitala skutecznie rozwiał te obawy kobiet i na 56 lat ukrył prawdę o swojej tragicznej pomyłce, gdyż dziewczynki faktycznie zamieniono.


wowo-pas


Kay Rene Reed i DeeAnn Angell  przez ponad pół wieku żyły w obcych rodzinach. Jak same wspominają, od zawsze czuły, że coś jest nie tak w ich rodzinnych domach. Widziały, że nie pasują do pozostałych członków rodziny, wyraźnie różniły się od nich nie tylko wyglądem, ale i charakterem, przez co czuły się wyobcowane. Nigdy jednak nie drążyły tego tematu, uznając, że czasem człowiek pomimo wspólnych genów, różni się od swoich bliskich.

Która z dziewczynek bardziej pasuje do rodziny na zdjęciu?

dzieci-1


Zapewne obie panie nigdy by się nie dowiedziały prawdy o swoim pochodzeniu, gdyby nie tajemniczy telefon od nieznajomej do brata Kay Rene. Kobieta, która wtedy zadzwoniła poinformowała mężczyznę, że wie ciekawe rzeczy o jego siostrze. Wyznała, że znała matkę Kay Rene i że jest sąsiadka innej rodziny, w której najprawdopodobniej znajduje się jego biologiczna siostra. Na dowód pokazała zdjęcie, a osoba się na nim znajdująca rzeczywiście wyraźnie nosiła rysy rodziny Reed.

Noworodki są bardzo podobne do siebie, ale później u każdego ujawniają się indywidualne rysy

Dalsza historia zamienionych w szpitalu dziewczynek na następnej stronie. 

niñas-cambiadas-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : exolas.com

Reply