Zaczęli spotykać się jako nastolatkowie, teraz obchodzą 85 rocznicę bycia razem! I co najważniejsze, nadal szaleją za sobą

Jeśli ktoś sądzi, że miłość nastolatków szybko się wypala, niech pozna historię Faustina i Estefaní, którzy pokochali się w młodym wieku i całe życie spędzili szczęśliwie razem.

Kiedy nastolatkowie zaczynają spotykanie się i randkowanie wszyscy wokoło wróżą, że choć to piękna miłość to długo nie potrwa. Pierwsze zauroczenie mijają i są jak letnia burza – pełne emocji, pasji, ale też krótkie. Oczywiście wtedy złamane serce boli najbardziej, jednak z czasem dostrzega się, że człowiek liczy na coś innego i zmieniają się rzeczy, na które zwraca się uwagę, gdy szuka się partnera.

 

 

Nie zawsze tak jest. Okazuje się, że pierwsza miłość może być tą na całe życie. Nie jest powiedziane, że spotkanie tej jedynej jest dozwolone tylko w stateczniejszym wieku, a każda nastoletnia miłość przeminie. Nie jest to regułą, pokazuje to miłość Faustina i Estefaní, którzy żyją razem już 85 lat i nadal kochają się, jak wtedy, gdy się poznali.

Ich historię poznasz na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply