Przerażający film, który ma zachęcić do zalegalizowania eutanazji. Wystarczy 6 minut, abyś podszedł do tematu zupełnie inaczej!

56-letni Australijczyk przez długi czas zmagał się z guzem mózgu. Niestety, Greg Sims przegrał tę nierówną walkę, pozostawiając swoją rodzinę w wielkiej rozpaczy. Ostatnie dni spędził w szpitalu. Przy jego łóżku zawsze była kochającą córka Nia. Nie opuszczała go na krok i cierpiała razem z nim, chwilami nawet bardziej. Okropnie przeżywała ciężki stan ojca i chciała w jakiś sposób skrócić jego cierpienie, niestety niewiele mogła zrobić.

Przerażający film, który ma zachęcić do zalegalizowania eutanazji. Wystarczy 6 minut, abyś podszedł do tematu zupełnie inaczej!

Nia wraz z organizacją „Go Gentle Australia” stworzyła 6-minutowy krótkometrażowy film, który przedstawia śmierć i cierpienie jej ojca. Niektóre sceny mrożą krew w żyłach, dlatego, jeśli jesteś wrażliwą osobą, nie powinieneś tego oglądać. Nagranie nosi tytuł „Zatrzymaj horror”. Pojawiło się całkiem niedawno, a już rozpętało niezłą burzę. Wywołało ostrą debatę polityczną na temat eutanazji w Australii. Okazało się, że mnóstwo ludzi znalazło się w podobnej sytuacji co Nia i doskonale wiedzą, co czuła ta biedna dziewczyna. Dołączyli do niej oraz do organizacji i działają wspólnie pod hasłem „umierać z godnością”.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : njuskam.net

Reply