Przed umyciem włosów założyła na głowę czepek z folii aluminiowej. Najlepszy fryzjerzy na świecie korzystają z tej metody

Piękne, zdrowe włosy to jeden z symboli kobiecości. Wszystkie panie chcą, aby były mocne, lśniące i sprężyste. Niestety wiele czynników je osłabia. Suszenie, prostowanie, ciężkie kosmetyki do stylizacji znacząco wpływają na ich wygląd. Kosmyki stają się przesuszone i łamliwe.

Takie włosy nie prezentują się dobrze, dlatego właśnie trzeba wiedzieć, co zrobić, by je wzmocnić i poprawić ich kondycję. Najlepiej sięgnąć po sposoby naturalne. Odżywki dostępne w drogeriach nie zawsze spełniają swoją funkcję. Zazwyczaj tylko obklejają włos, a nie wnikają do środka.

woman-hair


Jeśli regularnie zaczniesz stosować tę maseczkę, będziesz mogła pochwalić się bujną i zdrową czupryną. Maseczka będzie idealna również dla osób zmagających się z delikatnym łupieżem. Panie, które ją przetestowały, potwierdzają jej skuteczność! Zauważyły zwiększenie nawilżenia kosmyków oraz poprawienie ogólnego wyglądu włosów.

hair-woman


Składniki:

  • sok z jednej cytryny, pomarańczy lub grejpfruta
  • 1 banan
  • około 2 litry mleka (dla długich włosów)

Wykonanie na następnej stronie. 

leomon-banana

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : healthmagazine365.com

Reply