Francuscy strażacy ponownie rozebrali się w szczytnym celu, biorąc udział w sesji zdjęciowej do kalendarza na 2017 rok

Jedną z popularniejszych form zbierania pieniędzy na cele charytatywne jest wydawanie kalendarzy. Ludzie chętnie je kupują, ponieważ z jednej strony nabywają coś, co jest im potrzebne, a z drugiej pomagają potrzebującym. 

Za pomocą kalendarza pieniądze postanowiła zbierać francuska fundacja Pompiers Sans Frontieres (Strażacy bez granic). W ubiegłym roku wydała swój kalendarz po raz pierwszy i okazał się on rynkowym hitem. W środku zawierał wizerunki strażaków, uchwycone w obiektywie Freda Goudona. Sukces sprzedażowy kalendarza sprawił, że akcję postanowiono powtórzyć w tym roku.


firefighters-in-the-calendar-p


Co sprawiło, że kalendarz ze strażakami na 2016 rok był rozchwytywany w sklepach? Oczywiście zdjęcia mega przystojnych i seksownych strażaków. Panowie prezentowali się na nich jak młodzi bogowie, więc nic dziwnego, że tysiące pań chciało mieć ich w swoich domach. Patrząc na kalendarzowe fotografie aż trudno uwierzyć, że to strażacy, a nie profesjonalni modele.

Chyba każda kobieta chciałaby mieć taki kalendarz u siebie w pokoju

firefighters-in-the-calendar-1


Zawód strażaka wymaga bardzo dobrej kondycji, więc fotografowani mężczyźni są świetnie wyrzeźbieni. Część pań pewnie bezrefleksyjnie zachwyca się ich imponującymi mięśniami, ale wiele kobiet patrząc na nich oddaje się też refleksji, jak ciężką, niebezpieczną i heroiczną prace wykonują.

Ich imponujące ciała są tak wyćwiczone, by szybko i skutecznie nieść pomoc

Więcej zdjęć seksowych strażaków najdziecie na dalszych stronach artykułu. 

firefighters-in-the-calendar-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply