Ten ojciec przełamał stereotypy i wciągnął w to innych ojców!

Jedną z największych różnic i powodem kłopotów między ojcami a ich córkami jest moda. Dziewczynki chcą zawsze wyglądać oszałamiająco, co wiąże się nie raz  z krótkimi spódniczkami. A tego ojcowie nie znoszą. Drugim ciężkim do ogarnięcia dla ojców tematem jest czesanie. Francuzy, kłosy, koczki i warkoczyki. Według większości takimi sprawami powinna zajmować się matka. 

Jednak obecnie kobiety też pracują i nie jednokrotnie muszą być w pracy, zanim dziecko wstanie i nie zawsze są w stanie pomóc dziecku wybrać się do szkoły. Na szczęście, porządny tata rozwiąże wszelkie kłopoty w mig.Użytkownik reddita – Redditbobby, podzielił się swoimi doświadczeniami w Internecie. Pewnego dnia jego żona miała poranne spotkanie i on musiał pomóc córce w przygotowaniach do szkoły. Kiedy nauczycielka zobaczyła jej fryzurę powiedziała „Ok, jakoś to naprawimy”. Wtedy postanowił, że nauczy się jak robić piękne fryzury swojej córce.

a


Zaczął powoli uczyć się jak zrobić podstawowe fryzury i postanowił swoją wiedzą dzielić się z innymi ojcami. Organizuje dla nich zajęcia, na których ojcowie uczą się jak zaplatać warkocze i czesać piękne, równe kucyki. Zajęcia nie tylko pomagają ojcom poznać tajniki fryzur, ale też poprawiają ich relacje z córkami.

b c


Ojcowie są dumni ze swoich pięknych księżniczek, a one z dzielnych ojców!

d

Piękna akcja :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : http://imgur.com/OApc53F

Reply