Oto Garden Igloo, efektowna konstrukcja, dzięki której można cieszyć się odpoczynkiem w ogrodzie przez cały rok, niezależnie od pogody

Posiadanie domu z ogródkiem to marzenie wielu ludzi, którzy pragną relaksu wśród zieleni. Jednak nie wszyscy pamiętają, że przydomowa przestrzeń to także obowiązki i ograniczenia. Ogródek dostarcza dużo radości, zwłaszcza latem, ale co zrobić zimą, by z utęsknieniem nie wpatrywać się w puste miejsce po leżakach do opalania i grillu? Kupić najnowszy hit na rynku ogrodniczym: Garden Igloo.  

Odpoczynek we własnym ogrodzie jest bardzo przyjemny, ale uzależniony od warunków pogodowych. Gdy pada deszcz, temperatura spada albo nadlatuje plaga komarów, relaks na zewnątrz staje się niemożliwy, dlatego wymyślono efektowne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się urokami ogrodu przez cały rok: przezroczyste zadaszenie, przypominające kształtem igloo. Konstrukcja została opracowana przez niemieckich producentów i szybko zyskuje popularność w Europie.


Garden Igloo stanie się ozdobą każdego ogrodu.

garden-igloo


Garden Igloo jest przenośne i łatwe w montażu. Można je zamówić przez Internet, a złożona konstrukcja mieści się paczce o wymiarach torby podróżnej i waży około 20 kilogramów. Producent deklaruje, że montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi i powinien trwać około 2 godzin. Średnica rozłożonego igloo ma ponad 3 metry, zaś wysokość budowli wynosi ponad 2 metry, więc nawet osoby wysokie będą się w niej czuły swobodnie.

Wnętrze kopuły tworzy bardzo przytulną przestrzeń.

5-26


Konstrukcja może być używana latem i zimą, ponieważ jest odporna na temperatury w przedziale od -20 ° Celsjusza do + 60 ° Celsjusza. Ma wiele zastosowań: może być pawilonem ogrodowym, altaną, szklarnią, placem zabaw czy zabezpieczeniem na zimę dla jacuzzi lub innego ogrodowego wyposażenia.

Atutem Garden Igloo jest jego wielofunkcyjność.

4-31


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : superstarlifestyle.com

Reply