Ze względu na nieodpowiedni strój nie mogła przystąpić do komunii świętej! Myślicie, że ksiądz miał rację?

W dniu pierwszej komunii świętej niemal wszystkie dziewczynki pragną wyglądać jak księżniczki.

Niekiedy już kilka miesięcy przed uroczystością rozglądają się za strojnymi sukienkami i błyszczącymi dodatkami. Czasem rodzice, a w szczególności matki, przesadzają i chcą zrobić z własnych córek małe miss. Oprócz wymyślnych kreacji fundują im wizyty u fryzjerów, kosmetyczek czy profesjonalnych makijażystek.

Córka Chris Mansel miała 10 października po raz pierwszy przyjąć Eucharystię. 9-latka była bardzo podekscytowana tym faktem i zaczęła poszukiwać odpowiedniego stroju. Wszystkie jej koleżanki z katolickiej szkoły zdecydowały się włożyć tego szczególnego dnia piękne białe sukienki, jednak Cady postanowiła, że nie będzie wyglądać tak jak reszta dziewczynek.

9-latka uwielbia nosić garnitury i w dniu pierwszej komunii świętej też chciała założyć piękny biały komplet — spodnie i marynarkę. Nie było oficjalnego zarządzenia, jak mają wyglądać stroje dzieci, więc Candy uznała wraz z mamą, że może pójść w jasnym skromnym garniturze. 3 dni przed uroczystością dowiedziały się od księdza i władz szkoły, że dziecko nie może przystąpić do sakramentu.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : yahoo.com

Reply