Gdy Duston wrócił do domu, zastał swoją dziewczynę w łóżku z innym mężczyzną. Zamiast urządzać awanturę, postanowił odpłacić jej pięknym za nadobne…

Zamiast kłótni i wyrzutów zrobił śpiącej parze kompromitujące zdjęcia. Po tym, jak trafiły do sieci, tysiące osób pogratulowały mężczyźnie nerwów ze stali.

Wyobraźcie sobie taką sytuację: wracacie zmęczeni po pracy do domu, a tam zamiast kochającego, stęsknionego partnera, wita was cisza, przerywana tylko czasem pochrapywaniem. Kiedy wchodzicie do sypialni waszym oczom ukazuje się straszny widok. Ukochana jak gdyby nigdy nic śpi w objęciach obcego mężczyzny. Co robicie?

Krzykiem budzicie delikwentów, faceta wyrzucacie na zbity pysk, a jej dajecie na to godzinę? Duston Holloway z Emory, w stanie Teksas zrobił zupełnie co innego. Jego postawa sprawiła, że ma fanów na całym świecie i na pewno nie będzie mieć problemów ze znalezieniem nowej partnerki.

Jak udało się mężczyźnie opanować gotującą się w nim złość? Przeczytacie o tym na następnej stronie. Oby ta wiedza nigdy się wam nie przydała. 

rwszą reakcją większości osób na ewidentną zdradę partnera jest krzyk i wybuch złości. Duston uznał jednak, że to świetna okazja do zrobienia zdjęć. Gdy przyłapał w łóżku śpiącą, upojoną miłością i nie tylko parę, postanowił zachować opanowanie. Chciał z całego tego szamba wyjść z twarzą. Postanowił uwiecznić zdradę na fotografiach. Sam również zapozował do selfie, z dwójką, która niczego nieświadoma spokojnie sobie drzemała. To miała być nauczka.

Duston chciał, by jego partnerka bardziej wstydziła się zdjęć, niż on sam tego, że został oszukany i perfidnie zdradzony.

Kiedy po powrocie do domu znajdujesz swoją dziewczynę w łóżku z obcym facetem. Dobrzy ludzie zasługują na dobre kobiety – podpisał umieszczone na Faceboku zdjęcia.

rdził Duston, zdjęcia to była pierwsza rzecz, jaka przyszła mu do głowy. – Co miałem zrobić? Obudzić ich i spytać, czy mam się przenieść na kanapę i co ten gość chce jutro na śniadanie? – ironicznie skomentował sytuację Duston. Od czasu umieszczenia kompromitujących fotografii na swoim Facebooku mężczyzna otrzymał tysiące pozytywnych komentarzy i prywatnych wiadomości ze słowami wsparcia i otuchy. Internautom spodobało się chłodne, opanowane podejście Dustona do trudnej sytuacji, w której się znalazł.

Dobrze, że jesteś ponad to! Jestem pewna, że pewnego dnia znajdziesz kogoś, kto cię doceni! – skomentowała fotografie kobieta imieniem Hailey. Mężczyźni wprost proponowali zapoznanie Dustona z którąś ze swoich koleżanek. Po wszystkim nasz bohater podziękował za życzliwe słowa, płynące z całego świata.

Myślałem, że mój świat się rozpadł. Dzięki wam nie jest wcale najgorzej – stwierdził Duston.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, dailymail.co.uk

Reply