Gdy spał, włożyły mu do pyszczka skręta i podpaliły. Szczeniaczek obudził się, skręcając z bólu

Znęcanie się nad zwierzętami wydaje się nowym, chorym „trendem” w Internecie. 

YouTuberzy i tzw. patostreamerzy zrobią wszystko, by zgadzały im się pieniądze na koncie. Rozgłos zdobywają przede wszystkim, drażniąc swoją widownię, prowokując ją i publikując wstrząsające, nieraz brutalne treści. Potrafią rzucić zwierzęciem, bo przeszkadza im w nagraniu filmiku, potrafią też świetnie się bawić nękając psy, czy koty. Nagraniom ich wyczynów towarzyszy głupota i pusty śmiech. Tak było i w tym przypadku.

Po sieci krąży nagranie, na którym widać, jak bezbronny śpiący szczeniak jest zmuszony do palenia skręta. Włożono mu go do pyszczka, gdy niczego nieświadome zwierzę smacznie spało. Oddychając, musiał zaciągać się trującym dymem, ku uciesze komentujących to wszystko i chichoczących właścicielek. Szczeniaczek kilka razy wzdrygał się przez sen. Wypalił większą część papierosa. Filmujące jego cierpienia właścicielki nie mogły dobudzić otumanionego zwierzaka. 

W końcu szczeniaczek otworzył załzawione oczy. Oczywiście przy wtórze śmiechów właścicielek. Oprócz tego malucha Rattiyakorn Prangthong i jej partnerka Tango mają kilka innych piesków (które na nagraniu wydawały się zaniepokojone tym, co robią malcowi). Parka twierdzi, że szczeniakowi nie stało się nic złego.

Dziewczyna odpowiedziała na komentarze, twierdząc, że szczeniak był zdrowy, pomimo szkód, jakie mógł spowodować papieros.

Nie byliśmy okrutni wobec psa. Zadbaliśmy o niego, a on jest zdrowy. Jesteśmy miłośnikami psów. Rozumiem, że wszyscy kochają zwierzęta i chcą mieć pewność, że nie zostaną skrzywdzone. Współczuję też wszystkim ludziom, którzy mają psy – stwierdziła właścicielka szczeniaczka. 

W tej sytuacji należałoby się więc zastanowić, czym „miłośniczki zwierząt” jest okrucieństwo… 

Film znajdziesz na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply