Sprawdźcie, jakich zajęć i zawodów imały się współczesne gwiazdy, znaim stały się sławne i bogate

Nikt nie rodzi się od razu sławny i bogaty, no może poza dziećmi w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W życiu jednak na sukces trzeba sobie zapracować, a początki nie zawsze bywają łatwe i przyjemne. 

Aktorzy czy piosenkarze, których dziś podziwiamy, też kiedyś stawiali swoje pierwsze kroki w dorosłym życiu i nie wszystko od razu układało im się po ich myśli. Trudna sytuacja finansowa zmuszała ich do podejmowania się różnych prac, które lekko mówiąc, nie były najambitniejsze. Jednak upór i wytrwałość pomogły im przetrwać trudny czas i przekuć go w sukces. Jeśli więc macie mało interesującą, nudną i słabo płatną pracę to zachowajcie spokój, bo wasz los może się  jeszcze odmienić i zostaniecie jak oni,  sławni i bogaci.


job celebrites pas


1. Jay-Z

Muzyk swoją karierę zaczynał jako dealer narkotykowy . W latach osiemdziesiątych rozprowadzał substancje odurzające na ulicach Nowego Yorku.

job celebrites (1)


2. Harrison Ford

Zanim stał się gwiazdą kina był stolarzem i pomagał budować m.in. Sergio Mendes’s Studio, gdzie kilka lat później kręcono Gwiezdne Wojny.

Na kolejnych pięciu stronach artykułu znajdziecie informacje o dawnych pracach m.in o Nicole Kidman, Angeliny Jolie, Toma Criuse, Johnny’ego Deppie’a czy Pierce’a Bosnan’a i wielu innych.

job celebrites (2)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 9gag.com

Reply