Genialna mama znalazła sposób na uspokojenie szalejących dzieci! Wypróbuj go i Ty

Żywe srebro – tak zwykło się określać wyjątkowo żywiołowe maluchy. 

Takie dzieci nie odpuszczają swoim rodzicom. Są głośne, hałaśliwe, mają masę energii i naprawdę trudno za nimi nadążyć. Choć je kochamy, czasami naprawdę możemy mieć ich dość. Doskonale wiedzą o tym mamy, bo w większości to one przebywają z maluchami. Dzieci potrzebują ich uwagi, a czasami domagają się jej 24/h. Nieustannie chcą się z nimi bawić, pragną atencji.

To bywa frustrujące dla kobiet, które mają oprócz nich na głowie cały dom. W efekcie zostaje im mało czasu na wykonanie codziennych obowiązków, już nie mówiąc o odpoczynku. Czasami jedynymi chwilami przysłowiowego „świętego spokoju” dla kobiet są te momenty wieczorem, kiedy dzieci już śpią. Jak jednak przekonać je, że najwyższa pora udać się do łóżka? Jak to zrobić, gdy bawią się w najlepsze i za nic w świecie nie chcą się położyć? Pewna sprytna mama wpadła na genialny pomysł. 

Jessica D’Entremont z Poughkeepsie w Nowym Jorku wróciła ze swoimi dziewczynkami z zakupów. Dzień był bardzo intensywny, a dzieci wyjątkowo rozbrykane. Jak pisała mama w mediach społecznościowych „biegały po domu z prędkością światła”. Już wtedy Jessica zdała sobie sprawę, że ułożenie ich wieczorem do snu będzie ciężką przeprawą.

Wiedziałam, że położenie dziewczyn do łóżka będzie wiązało się z wieloma łzami i załamaniami – wyznała.


Na szczęście w przypływie geniuszu przyszedł jej do głowy plan.  Postanowiła wykorzystać świecące w ciemności pidżamy, które kupiła na Halloween. 

Więcej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply