Takiej magicznej sztuki w żadnym talent show jeszcze nie było! Kamera z bliska śledzi dłonie magika, ale nic nie wychwytuje!

Magia jest na świecie, czy nam się to podoba, czy nie.

W programach typu talent show pojawiają się różne dziwne osoby, prezentujące dość osobliwe umiejętności, od grania na tamburynie kroczem, aż po wypicie na raz kilku litrów płynów i zrobienie z siebie fontanny. Trzeba przyznać, że ludzka wyobraźnia nie ma granic.

Szczególną uwagę przyciągają zawsze różnego rodzaju czarodzieje, ponieważ ludzie są ciekawi, w jaki sposób wykonują swoje sztuczki. Racjonalne myślenie podpowiada, że nie ma magii, więc triki muszą opierać się na jakimś tajemniczym mechanizmie.

Wiele słynnych sztuczek, takich jak lewitacja czy przecinanie ciała piłą na pół, zostało już rozwikłanych i wyjaśnionych, ale magicy nie próżnują i cały czas wymyślają nowe numery, którymi będą mogli zaskakiwać swoją publiczność.

W amerykańskiej edycji programu „Mam talent” pojawił się Will Tsai. Ten uroczy 31-latek jest magikiem i postanowił zaprezentować swoje umiejętność w telewizji. By śledzić jego ruchy, przyniesiono nawet specjalną kamerę i ustawiono ją na dłonie mężczyzny.

To, co później działo się na scenie, jest czystą magią! Po prostu musicie to zobaczyć. A może komuś z Was uda się zaobserwować, na czym polega ta sztuczka… My nic nie wypatrzyliśmy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply