Krótka lekcja tego, jak nie powinno się parkować i co może spotkać nierozgarniętych, niedouczonych i leniwych kierowców 

Umiejętność jazdy samochodem jest niesamowicie przydatna w dzisiejszym świecie i zwiększa niezależność człowieka. Kandydatów do zdania egzaminu na prawo jazdy więc nie brakuje, lecz wielu z nich zdecydowanie nie powinno posiadać takich uprawnień.

Jedną z najważniejszych umiejętności kierowcy jest zdolność prawidłowego i sprawnego parkowania. Niestety wiele osób ma z tym spore problemy: jednym brakuje zdolności i wprawy, by zmieścić się w wolnym czy wyznaczonym miejscu parkingowym, zaś drudzy są pozbawieni wyobraźni i zapominają, że nie są sami i powinni umożliwić innym samochodom zaparkowanie obok ich aut. Kierowcy, którzy fatalnie i bezmyślnie parkują muszą liczyć się z tym, że któregoś dnia, może ich spotkać kara.


improper-parking-p


Wzywanie policji czy straży miejskiej to nie jedyny sposób na ukarania osoby, która źle zaparkowała. Można ją ukarać dotkliwej i zablokować jej samochód, przez to ugrzęźnie w miejscu na kilka godzin i nie poskarży się nikomu, bo sama pierwsza popełniła wykroczenie drogowe, zostawiając pojazd w niewłaściwym miejscu.

Oto kilkanaście przykładów tego, jak nie parkować samochodów i jak karać nierozgarniętych kierowców.

Nauczka dla leniucha, który zamiast na miejscu parkingowym zaparkował tuż przed wejściem, nie zważając na to, jak inni będą tędy przechodzić

improper-parking-3


Wszyscy na jednego

Więcej fotek znajdziecie na kolejnych stronach. 

improper-parking-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply