Myśliwy pochwalił się w internecie dziwną zdobyczą. Internauci na jej widok wstrzymali oddech!

Ludzie uwielbiają pobijać rekordy. Chęć rywalizacji oraz sławy skłania ich do podejmowania śmiałych wyzwań.

Najlepsi są zapisywani w księdze rekordów Guinnessa, cieszą się uznaniem, a fani chętnie robią z nimi zdjęcia i proszą o autografy. Okazuje się, że natura również czas od czasu lubi bić rekordy. Największe zwierzęta świata są na to dobrym dowodem. I nie chodzi tu o słonia czy wieloryba, tylko o gatunki, które swymi rozmiarami znacznie przewyższają inne osobniki.

Pewien mężczyzna twierdzi, że zastrzelił w Teksasie największą żabę na świecie. Okaz miał ważyć 13 funtów, czyli około 6 kilogramów. Markuz Rangel z Batesville zszokował wszystkich, kiedy pochwalił się gigantyczną zdobyczą. Związek Łowiecki z Teksasu zamieścił zdjęcie ustrzelonego płaza na swoim fanpage na Facebooku. Fotografia błyskawicznie się rozeszła po internecie i mocno pobudziła wyobraźnię internatów.

Widać na nim Markuza, który w prawej ręce trzyma strzelbę a w drugiej żabę-potwora. Ofiara myśliwego ma założone coś na głowie, prawdopodobnie sztuczne włosy. Niektórzy internauci powątpiewali w autentyczność zdjęcia, inni od razu uwierzyli w istnienie wielkich płazów i nazwali go Frogzillą. Sporo osób się potwornie wystraszyło i zaczęło się obawiać, że gigantycznych żab może być więcej. Sądzili, że takie stworzenia mogłyby zaatakować ludzi!

Czy ich obawy były słuszne? O tym na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : kfoxtv.com, elitereaders.com, archeowiesci.pl

Reply