Ma największe piersi w Europie, ale wciąż jej mało… Teraz ma zamiar zafundować sobie gigantyczne pośladki! Czy ta kobieta się kiedyś opamięta?

Człowiek dostaje tylko jedno ciało i powinien je szanować, bo będzie mu służyć przez całe życie.

Chyba nie ma na świecie człowieka, który w 100% byłby zadowolony ze swojego wyglądu i nic nie chciałby zmienić w swoim ciele. Każdy ma jakieś kompleksy i to jest normalne, ale trzeba uważać, by walka z nimi i ich tuszowanie, nie stało się chorą obsesją…

Współczesny świat w kwestii idealnego wyglądu wywiera szczególną presję na kobiety. Promowany w mediach ideał piękna sprawia, że wiele mniej urodziwych pań decyzje się na operacje plastyczne, by nieco dodać sobie urody. Niestety na stół operacyjny kładą się też kobiety, które wyglądają dobrze…

Martina Big ma niecałe 30 lat i pochodzi z Niemiec. Niegdyś była stewardessą i wyglądała normalnie. Później kobieta powiększyła sobie usta, a modyfikowanie ciała od razu spodobało jej się tak bardzo, że postanowiła stworzyć sobie zupełnie nowy wygląd.

Martina nie tylko napchała swoją twarz botoksem, ale także powiększyła piersi do monstrualnego rozmiaru 32S! Jej biust jest gigantyczny i wygląda szpetnie, ale Niemka jest nim zachwycona i twierdzi, że dodaje jej kobiecości.

Oprócz powiększania biustu, drugą obsesją Martiny jest opalanie się. Kobieta postawiła sobie za cel zostać afrykańską lalką Barbie i trzeba przyznać, że doskonale jej to idzie, ponieważ jest już brązowa. Oczywiście widać, że taki odcień skóry jest nienaturalny i tylko ją postarza.

Czy kobiecie uda się spełnić marzenie o ogromnych pośladkach? Odpowiedź już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tilestwra.com, topibuzz.com

Reply