Godzina samoczynnej pobudki wiele zdradza o człowieku! Sprawdźcie, co mówo o Was 

Powiedz mi kiedy wstajesz, a powiem Ci kim jesteś….

Chyba nikt nie lubi dzwonka porannego budzika, gdyż zmusza do wyjścia ciepłego łóżka i niezależnie od wyspania, humoru czy pogody, alarmuje, że czas pójść do pracy lub szkoły. Wiele osób więc z utęsknieniem czeka na weekend, by nie musieć nastawiać żadnego alarmu i móc spać do południa, a nawet i dłużej…

 

W ciągu tygodnia godziny pobudki dostosowujemy do obowiązków, np. godzin rozpoczęcia pracy czy lekcji. W wolne dni  zaś zazwyczaj wstajemy wtedy, kiedy nasz organizm sam o tym zdecyduje i postanowi naturalnie wybudzić się ze snu.

Jak wskazują naukowcy, godzina samoczynnej pobudki wiele mówi o człowieku, jego usposobieniu oraz aktualnym stanie emocjonalnym. Zastanówcie się więc, o której najczęściej budzicie się w dni, kiedy nie musicie ustawiać budzika i sprawdźcie, co ta pora mówi o Was.

 

Godzina pobudki a osobowość

1. Pobudka między 4:00 a 6:00

O tej porze wstają ludzie, którzy nie potrafią się odprężyć i wszystkim nazbyt się przejmują. Najprawdopodobniej są niezadowolone z życia, a zwłaszcza z pracy i często zmuszają się do robienia tego, czego nie lubią, uznając, że tak wypada lub trzeba.

Więcej na następnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : fabiosa.com

Reply