W sieci śmieją się z najpotężniejszego człowieka na świecie i jego drobnej dziewczyny! Czy słusznie?

Gdy widzimy jakieś nietypowe pary na ulicy sądzimy, że ludzie nie potrafią się dobrać albo że są ze sobą dla pieniędzy lub dla innych korzyści.

Dziwi nas, że piękna szczupła dziewczyna trzyma za rękę niskiego i grubego faceta. W ludzkich głowach od razu rodzi się myśl, że to musi być jej sponsor lub tymczasowy kochanek. Tymczasem może to być szczera i prawdziwa miłość. Wniosek z tego taki, że ludzie powinni skupiać się bardziej na swoim życiu, a nie na sytuacji innych ludzi.

Hafþór Björnsson urodził się 26 listopada 1988 roku. Jest islandzkim siłaczem i aktorem. Obecnie to najsilniejszy człowiek na świecie i jest pierwszą osobą z Europy, która wygrała Arnold Strongman Classic. Wysoki wzrost i potężna budowa ciała dają mu sporo możliwości. Hafþór początkowo był koszykarzem, jednak w 2008 roku przerwał karierę ze względu na nawracającą kontuzję kostki. Zajął się wówczas podnoszeniem ciężarów i zaczął brać udział w zawodach strongmanów.

https://www.instagram.com/p/Bvw-VugA8_q/?utm_source=ig_embed

Największą sławę przyniosła mu jednak rola w kultowym serialu „Gra o tron”. Zagrał w nim Gregora „The Mountain” Clegane. Jego przygoda z serialem HBO trwałą aż pięć sezonów. Aktor cieszy się sporym zainteresowaniem. Równie interesujące jest jego życie osobiste. Od końca 2017 roku siłacz spotyka się z kanadyjską kelnerką Kelsey Henson. Poznali się, gdy Hafþór był w Albercie w Kanadzie na zawodach siłaczy i odwiedził bar, w którym pracował Henson.

https://www.instagram.com/p/BtqlAblnBAO/?utm_source=ig_embed
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply