Grupa naukowców stworzyła super człowieka! Nie tak sobie go wyobrażaliśmy!

Graham jest efektem pracy zespołu ludzi. Chirurga Christiana Kenfielda, specjalisty do spraw wypadków Davida Logana i słynnej rzeźbiarki Patrici Piccnini. Można się zastanawiać, po co taki zespół zebrał się i w dodatku stworzył coś takiego. Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje! 

Graham powstał, by uzmysłowić nam jedną, bardzo ważną rzecz. Jeśli nie wyglądasz tak jak on to musisz uważać na drogach, bo tylko przy takiej budowie jesteś odporny na wypadki.

1 graham


Graham został zaprojektowany jako narzędzie edukacyjne, które ma na celu przedstawić, dlaczego wypadki drogowe są tak niebezpieczne. Świat jest coraz bardziej zmotoryzowany i trzeba edukować ludzi, czym grozi nadmierna szybkość i szaleństwo na drodze. Połączenie sił chirurga, który o ludzkim ciele wie wszystko, specjalisty, który wie, jakie są najczęstsze przyczyny urazów, a nawet śmierci na ulicach, z pracą rzeźbiarki dało rezultaty.

2 greaham


Nasze ciała są delikatne, nieprzystosowane przez ewolucję do tego, jakie urazy idą za wypadkami drogowymi. Jeśli chcesz wiedzieć, co powinien mieć każdy człowiek, by przetrwać wypadek, zobacz na następną stronę.

3 graham

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply