Ten filmik z gumowymi kurczakami w roli głównej obejrzało już ponad pół miliona ludzi w zaledwie 3 dni. Na pewno rozbawi i ciebie

W czeluściach internetu można znaleźć najróżniejsze filmiki o nieograniczonym zakresie tematycznym. Jedne nagrania szokują, inne przerażają, a jeszcze inne po prostu śmieszą, najczęściej swą absurdalnością. 

Łaska internautów na pstrym koniu jeździ i nigdy nie wiadomo, co przypadnie im do gustu i podbije sieć, rozprzestrzeniając się na cały siat. Tym razem zdaje się być to film z czterema gumowymi żółtymi kurczakami, które za sprawą kreatywnych młodzieńców dają nietypowy techno koncert.


chicken-p


Jak pokazuje nagranie z kurczakami, muzykę można odnaleźć wszędzie i za pomocą niemal każdego przedmiotu można ją tworzyć. Autorom filmu wystarczyło kilka piszczących zabawek, by z niczego zrobić występ, który rozśmieszył już dziesiątki tysięcy ludzi. Nie wiadomo, jakie recenzje zbiera wśród drobiu, ale gdyby kurczaki mogły mówić, z pewnością zadeklarowałyby, że „lubią to”.

Każdy pragnie sławy, również gumowe kurczaki

chicken-1


Jak pokazuje zawartość internetu, treść nie musi być najwyższych lotów, by film czy tekst stały hitem. Zadziwiająca jest szybkość, z jaką głupie treści rozprzestrzeniają się po sieci, ale jednocześnie trudno się nie zgodzić z tym, że nierozsądek, szaleństwo i absurdalne pomysły od zawsze najszybciej wywoływały uśmiech na twarzy i przyciągały gapiów.

Patrząc na to nagranie nie sposób się nie uśmiechnąć

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : youtube.com


Reply