Dwóch braci próbowało przy drodze sprzedać ogromną maskotkę misia. Niespodziewanie ich klientką została pewna gwiazda Hollywood

Państwo Alexander mieszkają w Los Angeles i mają dwóch wspaniałych synów. Od najmłodszych lat starają się im wpajać szacunek do pracy, jako jedynej słusznej drogi do osiągnięcia sukcesu. Któregoś dnia ta nauka przyniosła niecodzienne spotkanie. 

Allen i Brandon Alexander potrzebowali pieniędzy, więc rodzice postanowili dać im małe zadanie: sprzedaż ogromnej 2,5 metrowej maskotki misia. W ten sposób chłopcy mieli zarobić potrzebną im kwotę i nauczyć się, że w życiu nie ma nic za darmo. Chłopcy stanęli więc wraz z maskotką przy drodze i wystawili tabliczkę „Na sprzedaż”. Niestety zainteresowanie maskotką było bardzo małe.


sale-teddy-bear-p


Z godziny na godzinę Allen i Brandon byli coraz bardziej znudzeni tym zadaniem i zawiedzeni brakiem efektów. Kiedy już mieli wrócić do domu, to jakiś samochód zatrzymał się obok nich i wysiadła z niego znana hollywoodzka aktorka.

Miś długo nie mógł znaleźć nabywcy, najwidoczniej czekał na jedną z najzdolniejszych aktorek świata

sale-teddy-bear-1


Dzieciaki oraz ich rodzice byli w szoku, bo klientką okazała się Angelina Jolie! Aktorka przyjechała na miejsce ze swoją córką Shiloh i bez wahania zdecydowały się na zakup ponad dwumetrowego pluszaka. Gwiazda nie tylko nabyła misia, ale też poświeciła czas na rozmowę z małymi sprzedawcami i ich rodziną.

Nikt nie spodziewał się, że z auta wysiądzie jedna z największych i najbogatszych gwiazd w USA

Ile Angelina zapłaciła za maskotkę? Tego dowiecie się już z drugiej strony artykułu.

sale-teddy-bear-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply