Te gwiazdy bardzo ciężko pracowały na swoją pozycję. Zobacz kariery od zera do milionera!

Droga do sławy nie jest łatwa. Jeśli nie masz sławnych rodziców, którzy wiele ci ułatwią, musisz pokonać wiele trudności i niejednokrotnie wiele udowodnić, by dotrzeć na szczyt. Czasami trzeba ruszyć do obcego miasta bez grosza przy duszy innym razem podjąć się beznadziejnej pracy. Jednak jeśli masz głód sukcesu, zrobisz wszystko by go zaspokoić. 

Jednak są przykłady na to, że właśnie ciężką pracą i determinacją jest się w stanie dosięgnąć gwiazd.


gwiazdy male


1. Joanne Rowling

Znana na całym świecie pisarka, teraz milionerka, zanim stała się sławna była po prostu biedna. Nie mogła znaleźć pracy i ledwo wiązała koniec z końcem. Książkę o małym czarodzieju napisała w 1990 roku i niemal 7 lat szukała wydawcy. Determinacja się opłaciła, teraz jest jedną z najbogatszych Brytyjek. Mogłaby być najbogatsza, ale bardzo dużo pieniędzy przeznacza na działalność charytatywną.

1


2. Jim Carry

Pochodził z biednej rodziny i już w szkole pracował, żeby pomóc rodzicom. Kiedyś postanowił wziąć udział w konkursie stand upu i nie powiodło mu się. Jednak nie poddawał się i dwa lata później wygrał konkurs. Przeniósł się do Los Angeles i startował do każdego castingu, jaki tylko ogłaszano. W końcu otrzymał główną rolę w filmie „Ace Ventura”, taniej komedii. I udało się – film przeszedł do historii, a kariera Jima zaczęła się na dobre.

2


4. Jeniffer Lopez

Pochodzi z biednej rodziny, jej rodzice nie pochwalali tego, że rzuciła pracę w kancelarii dla szkoły tańca. Początkowo pracowała dla wielkich gwiazd, tańcząc w tle. Potem sama stała się gwiazdą i błyszczy do dziś.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply