Te gwiazdy są dziś uznawane za ikony stylu, ale jeszcze kilka lat temu ich wygląd pozostawiał wiele do życzenia…

Aktorzy, piosenkarze czy po prostu celebryci to osoby, na których stylu wzoruje się wiele osób. W związku z tym, muszą oni szczególnie dbać o swój wygląd, który jest integralną częścią ich pracy w show biznesie i swoistego rodzaju produktem.

Atrakcyjny wygląd jest niewątpliwe zaletą człowieka, która może go wynieść nawet na sam szczyt i zapewnić sławę na długie lata. Na atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym można też sporo zarobić reklamując ubrania i kosmetyki, ponieważ każdy fan chce mieć to samo, co jego idol, dlatego używane przez gwiazdy produkty potrafią sprzedawać się jak ciepłe bułeczki.


a-terrible-look-of-stars-p


Dla wielu współczesnych sław zarabianie na swym wyglądzie jest codziennością, ale warto wiedzieć, że jeszcze kilka lat temu część z nich wyglądała zupełnie inaczej, a mówiąc ściślej to była przykładem totalnego bezguścia. Nie mając za sobą fortuny i sztabu specjalistów od wizażu przypominali przeciętych ludzi, co powinno pocieszyć panie niezadowolone ze swojego wyglądu i uzmysłowić im, że tak naprawdę dzisiejsze piękno kobiety jest uzależnione od tego, jak ją wystylizowano.

1. Scarlett Johansson

a-terrible-look-of-stars-10


a-terrible-look-of-stars-11


2. Justin Timberlake

a-terrible-look-of-stars-18


Na kolejnych stronach zajdziecie między innymi zdjęcia takich gwiazd kina i estrady jak: Christina Aguilera, Jared Leto, Halle Berry, Brad Pitt, Sandra Bullock, Nicole Kidman czy David Beckham.

a-terrible-look-of-stars-19

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : brightside.me


Reply