Te gwiazdy niegdyś zachwycały smukłymi ciałami, a dziś mają sporą nadwagę. Zobaczcie ich niekorzystne metamorfozy

Świat show-biznesu bardzo ceni sobie nieskazitelne piękno, dlatego aktorki, piosenkarki czy celebrytki tak bardzo dbają o nienaganny wygląd. Liczy się śliczna twarz i szczupła sylwetka, więc najczęściej w mediach widzimy osoby niemalże idealne.

Człowiek jest tylko człowiekiem, jego ciało starzeje się, a przemiana materii zmienia się. Czasem po gwiazdach tego nie widać, ponieważ stosują różne kosmetyki i zabiegi estetycznre, przez co wyglądają młodziej niż wskazuje na to ich wiek metrykalny. Ale są też celebryci, którzy totalnie sobie pofolgowali, nie trzymali diety, nie ćwiczyli i w efekcie stracili podziwiane przez wszystkich ciała i zamienili się pulchnych ludzi, którzy nie przypominają samych siebie.


fat-pas


Każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce, ale widzom trudno jest się pogodzić z faktem, że ich ukochani idole się zaniedbują i obrastają w tłuszczyk. Poniżej znajdziecie niekorzystne metamorfozy znanych osób, które pokazują, że nadwaga to problem uniwersalny, dotykający zarówno panią z kiosku, jak i utytułowanych aktorów.

1. Val Kilmer – rok 1986 w porównaniu z rokiem 2012

W latach dziewięćdziesiątych dziewczyny rozpływały się, gdy tylko pojawiał się na ekranie. Dziś niestety aktor mógłby się na tym ekranie nie zmieścić.

fat (7)


2. Britney Spears – rok 2001 w porównaniu z rokiem 2009

Księżniczka popu niegdyś była najładniejszą piosenkarką na świecie, ale w pewnym momencie jej kariera się załamała, a ona kompletnie przestała dbać o swoje ciało. Niestety nie wszystkie skutki owych zaniedbań można odwrócić albo zatuszować.

Na kolejnych stronach zobaczycie m.in: Jessicę Simpson, Stevena Seagala, Johna Travolte czy Janet Jackson.

fat (1)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : galacticbuzz.com

Reply