Z nieśmiałego grubaska zmienił się w najbardziej rozchwytywanego modela w branży! Wystarczyło, że zapuścił brodę i zabrał się za ćwiczenia

Nigdy nie wiadomo, co ma dla nas w zanadrzu życie, które pisze niesamowite scenariusze.

Każdy z nas ma jakieś plany na życie i pomysły, co chciałby robić. Często nie są one sprecyzowane, nie wiemy, co z nich uda się zrealizować, co pójdzie w niepamięć. Wiemy na pewno doskonale, że nie wszystko się uda. Jednak znacznie częściej wiemy, co z pewnością nie jest naszą mocną stroną, czego nie będzie się robić, za żadne skarby.

Pewne predyspozycje do wykonywania danego zawodu są ważne. Nie zostanie się malarzem, gdy nie potrafi się malować, ani nie zostanie się najlepszym finansistom, gdy ma się kłopoty z podstawami matematyki. Zdajemy sobie z tego sprawę, że nie wszystko się da. Jednak czasami życie pokazuje, że wystarczy niewielka zmiana, by całe życie, możliwość i nowe ścieżki zaskoczyły nas swoją innością.

Kiedy czysta się historię Gwilyma Pugha można mieć wrażenie, że jest to scenariusz dość sztampowej komedii. Takie rzeczy dzieją się tylko w filmach, że jedna rada wzięta do serca, zmieni całe życie bohatera i to na lepsze. A tak właśnie było! Gwilym miał 21-lat i dobrze rozwijającą się firmę. Jednak nadwaga i nawał pracy sprawiał, że chłopak był wycofany, nie za bardzo przejmował się swoim wyglądem, całe dnie spędzał sam w pokoju, który zamienił na biuro.

Tak było aż do dnia, kiedy poszedł do fryzjera, który poradził mu, by zapuszczał brodę. Postanowił też zadbać o swoje zdrowie, zaczął się więcej ruszać, a z czasem zmienił całą dietę i zaczął systematycznie ćwiczyć. Szybko okazało się, że Gwilym zmienił się nie do poznania. Gęsta ruda broda, wyrzeźbione ciało sprawiło, że zaczął dostawać pierwsze propozycje pracy jako model! Całkowita przemiana zajęła mu 5 lat, a obecnie jest znanym na świecie modelem. Współpracuje z marką Diesel, Vans, a nawet jest twarzą kosmetyków do brody Davida Beckhama!

Niezła zmiana! Na kolejnej stronie zobaczycie więcej zdjęć ;)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, instagram.com

Reply