Gdy zobaczysz coś takiego w publicznej toalecie, natychmiast powiadom ochronę!

Rozwój technologi leci z prędkością światła. Nowe gadżety mają ułatwić nasze życie, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie używał ich w niecnym celu. Można długo wymieniać, co zostało wymyślone w dobrej wierze, a stało się przyczyną wielu problemów. Najprostszym przykładam jest chociażby dynamit, wymyślony, by pomóc górnikom, a używany by zabijać. 

Przykład, jaki mam y dla was nie jest tak dramatyczny, ale też budzi spory niepokój. Minimalne rozmiary sprzętu sprawiają, że można je zmieścić wszędzie. Nie wierzycie, poniżej widzicie zwykły haczyk, który można spotkać w hotelach, przymierzalniach czy na basenie. Jednak te są szczególne, gdyż są to kamery!


10Haczyk wygląda bardzo niepozornie na pierwszy rzut oka. Może zostać przymocowany w każdym miejscu w domu, na każdej ścianie. Te kamery aktywują się przez ruch lub mogą być włączone ręcznie. A kosztują około 20$!

11

13

[be]

Ten mały aparat może nagrać 2 h materiału! Mały otwór w haku to oko kamery, która rejestruje wszystko, a pozyskane informacje zapisuje na nośnikach. Jak się okazuje, pracodawcy używają go nielegalnie, by podglądać pracowników! Nie raz policja lub straż usuwa je z publicznych toalet!

12 15

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply