Hejter zastraszał i wyśmiewał kulturystów w internecie. Nie uwierzysz, co go spotkało, gdy ujawnił swój wizerunek!

Anonimowość w internecie sprawia, że ludzie robią się bardzo odważni i chętnie obrażają innych. Czują się bezkarni i z przyjemnością wypisują kłótliwe oraz agresywne komentarze.

Hejterskie odzywki pojawiają się na forach dyskusyjnych, serwisach społecznościowych, blogach, artykułach internetowych i dosłownie wszędzie tam, gdzie jest możliwość swobodnego wypowiadania się. Nie wnoszą absolutnie żadnych informacji do dyskusji, lecz mają wyłącznie za zadanie wyładowanie wrogości.

Hejterzy jeśli kogoś obrażą i tym samym uwolnią emocje, czują się lepiej. Mają satysfakcję z tego, że komuś dopiekli, nawet jeśli obrażona osoba się tym nie przejmuje. Podobnym człowiekiem był 26-letni Jesse Shand. Uwielbiał wchodzić na fora internetowe poświęcone odchudzaniu oraz zdrowemu odżywianiu się i obrażać innych użytkowników. Szczególnie upodobał sobie popularne forum bodybuilding.com. Codziennie się tam logował i wypisywał wredne komentarze.

Jak skończyło się jego hejtowanie? O tym na następnych stronach!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : bodybuilding.com, minutouno.com, latina.pe

Reply