Każdy zna piosenkę „Tears in Heaven” Erica Claptona, ale mało kto wie, jak tragiczna historia się za nią kryje

Lory del Santo, włoska modelka w 1985 roku poznała Brytyjczyka, który grał trasę koncertową we Włoszech. Początkowo nie wiedziała, że jest to Eric Clapton, rockmen, którego będzie znał cały świat. Miłość między nimi wybuchła szybko i intensywnie. Owocem tego była ciąża, Lory była bardzo szczęśliwa. Jednak Eric nie cieszył się, nie był gotowy na dziecko. Jednak po kilku miesiącach para wróciła do siebie, a Eric został dumnym ojcem synka Conora.

Każdy zna piosenkę "Tears in Heaven" Erica Claptona, ale mało kto wie, jak tragiczna historia się za nią kryje

 

Z racji wykonywanego zawodu Erica, Conor mieszkał z matką we Włoszech, a  ojciec odwiedzał go, gdy tylko mógł. Jednak Eric i Lory nie byli razem, oddalili się od siebie i każde żyło swoim życiem. Dla niego Clapton zwalczył nałóg alkoholowy. 19 marca 1991 roku zmieniło się wszystko. Wtedy Eric i Conor spędzili cały dzień razem, wtedy ojciec zrozumiał, że syn powinien być częścią jego życia, że chce, by ten mieszkał blisko i by byli częściej razem.

Jednak nie było im to dane.

 

Każdy zna piosenkę "Tears in Heaven" Erica Claptona, ale mało kto wie, jak tragiczna historia się za nią kryjeKażdy zna piosenkę "Tears in Heaven" Erica Claptona, ale mało kto wie, jak tragiczna historia się za nią kryje

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply