Ta dziewczyna jest prawdziwą wojowniczką, a jej historia to gotowy scenariusz na film!

Życie zazwyczaj jest skomplikowane i o spełnienie marzeń trzeba mocno walczyć. Jednak czasem okrutność losu bywa tak duża, że aż trudno uwierzyć, iż są ludzie, którzy nie załamują się w obliczu spotykających ich nieszczęść i dalej uparcie dążą do wyznaczonego celu.

Osobą o niezwykłym charakterze i  niezłomnym duchu jest Megan Torío. Młodą Amerykankę życie wystawiło na ciężką próbę, ale kobieta dzięki swojej silnej woli walki pokonała trudności i pokazała wszystkim, że nigdy nie warto się poddawać, nawet jeśli zgasła już wszelka nadzieja. Poznajcie jej niezwykłą historię, która doda wam siły w walce o szczęście oraz przypomni, że należy doceniać to, co się ma.


morgan-pas


Megan mieszkała wraz ze swoim chłopakiem na Florydzie i od wielu lat zmagała się z nadwagą. Kobieta robiła wszystko by schudnąć, ponieważ jej największym marzeniem było zostanie modelką fitness. Wiele miesięcy stosowania zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych przyniosło fantastyczne efekty: Megan udało się schudnąć aż 45 kilogramów! Zaczęła też odnosić swoje pierwsze sukcesy w branży modelingowej – jej zdjęcia ukazały się w poczytnym magazynie o tematyce fitness.

Tak spektakularne efekty odchudzania Megan zawdzięcza swojej wytrwałości

40f5888b67c748df7efba008e7c2f9d2


Niestety 2 czerwca 2011 roku jej układające się życie legło w gruzach. Morgan pokłóciła się ze swoim chłopakiem, a później wsiadła z nim do jego samochodu. Kiedy awantura rozgorzała na nowo, mężczyzna przy prędkości ponad 100 kilometrów na godzinę wypchnął ją z samochodu! Dziewczyna uderzyła w znak drogowy i przekoziołkowała przez drogę. Zabrano ją karetką do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili uraz kręgosłupa, złamanie 6 żeber i obojczyka oraz urazy wewnętrzne i zewnętrzne, między innymi oderwanie zewnętrznych części intymnych miejsc.

Obrażenia kobiety były bardzo poważne i nosiły ze sobą długotrwałe skutki

8256e58130d1daf23961a5b77d3b47c5


Kiedy Megan wybudziła się z narkozy usłyszała dramatyczną nowinę: jej ciało jest sparaliżowane od  pasa w dół i prawdopodobnie nigdy nie będzie mogła chodzić. W pierwszej chwili kobieta poczuła, że całe życie już poza nią, ale szybko otrząsnęła się z szoku i poinformowała lekarzy, że będzie mimo wszystko walczyć o powrót do pełni zdrowia. Medycy nie robili jej nadziei, ale pomogli w opracowaniu odpowiedniego programu rehabilitacji i ćwiczeń.

Zdeterminowana kobieta wkładała w treningi wiele wysiłku i nigdy się nie poddawała

Jak skończyła się historia Morgan? Czy kobieta stanęła na nogi i znalazła szczęście? Tego dowiecie się z drugiej strony artykułu. 

1679091c5a880faf6fb5e6087eb1b2dc

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply