Kiedyś Stallone był tak biedny, że musiał sprzedać swojego psa za 25 $. Nie uwierzysz, co zrobił, by go odzyskać!

Kiedy na ekranach telewizorów oglądamy sławnych aktorów, nieraz wyobrażamy sobie, jakby to było, gdybyśmy znaleźli się na ich miejscu.

Luksusowe życie, drogie samochody, piękne kobiety i wszelkie wygody, na które zawsze ich stać… Mało kto się zastanawia, w jaki sposób osiągnęli sukces oraz jak to się stało, że ktoś zdołał ich zauważyć w tłumie młodych i zdolnych? Przecież każdego nie da się obsadzić w świetnej roli, przynoszącej popularność i miliony na koncie.

sylvester-stallone

Większość ludzi sądzi, że przyczyniły się do tego pieniądze i znajomości. W niejednym przypadku na pewno tak było, ale nie każdy aktor, który jest dziś znany, kiedyś był bogaty i mógł liczyć na pomoc sławnego ojca czy matki. Niektórzy zaczynali od zera i musieli zawalczyć o wszystko sami, ale jak to się stało? Co takiego musieli zrobić, że w końcu ktoś ich zauważył? Ile osób, tyle historii i sposobów, by zaistnieć, jednak przypadek Sylvestra Stallone jest naprawdę wyjątkowy. Może i nie jest idealnym aktorem, ale gdy poznasz krętą drogę, jaką musiał przejść, by osiągnąć sukces, z czystym sumieniem nazwiesz go wielkim człowiekiem. Przejdź na kolejne strony, by się z nią zapoznać.

sylvester-stallone1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : snopes.com, biography.com, pinterest.com, thefamouspeople.com

Reply