Hitler, Stalin, Mussolini – oni wszyscy zostawili po sobie coś więcej niż miliony ofiar. Sprawdź na kogo wyrosły ich dzieci!

Każdemu człowiekowi powinno się dać szansę. W końcu przychodzimy na świat z czystą kartą.

Przynajmniej tak powinno być. Nie zawsze jednak ta piękna teoria równa się praktyce. Niektórzy już w momencie narodzin są naznaczeni, a ich życie jest niezwykle trudne. Co tu dużo mówić, mają pod górkę. Ciężki los zawdzięczają własnej rodzinie. Dzieci i wnuczki wielkich dyktatorów coś o tym wiedzą.

Na ich życiu cieniem kładą się zbrodnie ojców i dziadków. Jak radzą sobie w życiu, niosąc ciężkie brzemię tego, co uczynili ich przodkowie? Czy w ogóle przyznają się do swoich korzeni?
Odpowiedzi na następnej stronie.

ong>1. Marko Milošević

Slobodan Milošević był prezydentem Socjalistycznej Republiki Serbii. Despota ten za zbrodnie wojenne, obejmujące ludobójstwo, został oskarżony i  skazany przez Międzynarodowy Trybunał Byłej Jugosławii na długie lata w więzieniu. Za kratami ostatecznie dokonał żywota. Pozostawił syna. Marko Milošević nie był wyrodnym potomkiem. Poszedł śladem swojego ojca i jego dyktatury. Dla swojego ojca prowadził nocny klub „Madonna” oraz park rozrywki.

Rządy ojca przyniosły mu dostatek. Podczas jego panowania, Marko rozbił co najmniej 17 luksusowych samochodów i kupił jacht. Po dyktatorze odziedziczył brutalność i porywczość. Zasłynął grożeniem protestującym piłą łańcuchową. Jest miłośnikiem wszelkiej maści broni.

2.  Saadi Qaddafi

Syn Muammara od dziecka chciał zostać piłkarzem. Grał nawet w piłkę nożną dla reprezentacji Libii i Perugii. Jego kariera nie trwała jednak zbyt długo. Rzadko wystawiany, szybko zrezygnował ze sportu. Próbował swoich sił w filmie, jednak i to mu nie wyszło. Nietrudno zgadnąć dlaczego. Jego ojciec był dyktatorem, który po trupach doszedł do władzy, a gdy już to uczynił zasłynął między innymi aktywnym wspieraniem terroryzmu.

3. Raghad Saddam

Córka Saddama Hussiena została producentką biżuterii. Posiada sklep w Jordanii, do którego ustawiają się kolejki. Specjalnością jubilerki są kolie i wisiorki. Najdroższy z nich, w kształcie Iraku sprzedany został za bagatela 1000 euro. Twórczyni inspirację czerpie z własnego, życia. Na swoim koncie ma kolię inspirowaną ojcem i zabitym przez niego mężem. Obecnie aktywnie wspiera…ISIS.

ong>4. Philippe Loret

Pewnego dnia przy obiedzie, zamiast zwyczajowej uwagi na temat pogody, czy polityki, ojciec Loreta wypalił: – Twój dziadek to Adolf Hitler – wprawiając tym w osłupienie młodego Philippa. Loret nie wracał do tego wydarzenia, przez 40 lat żył w przeświadczeniu, że to nie może być prawda. Nie miał dowodów. Po latach wyszły jednak na jaw niezwykłe fakty, związane z jego pochodzeniem.

W wyniku romansu córki rzeźnika Charlotte Lobjoie z nazistowskim dyktatorem na świat przyszedł Jean Marie Loret, ojciec Philippa. Philippe, hydraulik z Francji, jest więc wnukiem Hitlera.

5. Valentin Ceaușescu

Nicolae Ceaușescu był rumuńskim dyktatorem komunistycznym, który rządził pod ogólnym panowaniem Stalina. Valentin był adoptowany i jako jedyny członek rodziny, nie uczestniczył w polityce. Jest fizykiem jądrowym. Pracuje w laboratorium Fizyki Atomowej (IFA) w Măgurele.

6. Alessandra Mussolini

Wnuczka Benito Mussoliniego robi karierę jako modelka i piosenkarka. Włosi mogli podziwiać jej urodę m.in. na okładce „Playboya”. Jej płyta została wydana, ale co dziwne jedynie w Japonii. Być może dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i idąc w ślady dziadka została liderką prawicowej grupy politycznej.

ong>7. Svetlana Alliluyeva

Svetlana Alliluyeva jest córką Józefa Stalina. Od 1967 roku kobieta przebywała w Stanach Zjednoczonych. Jedynym dziwnym wydarzeniem w jej życiu był fakt, że przez pewien czas wdowa po Franku Lloydzie Wrighcie uważała ją za wcielenie swojej zmarłej córki. Poza tym Svetlana starała się wieść zwykłe, spokojne życie, które zakończyło się w 2011 r. Wnuczka Stalina zmarła wówczas na nowotwór okrężnicy.

8. Dzieci Jeana-Bedela Bokassy

Jean-Bedel Bokassa był samodzielnym cesarzem Republiki Środkowej Afryki. Jego rodzina opływała w luksusy, pozłacane łóżka w domu i wydawanie na imprezy więcej niż PKB całego kraju były u nich w standardzie. Bokassa przyznał się do 62 dzieci. Po tym jednak, jak rząd francuski obalił jego panowanie i zerwał kontakty z nim i jego rodziną, dawne bogactwo pękło jak bańka mydlana. Dzieci dyktatora żyją teraz w ubóstwie.

9. Ayesha Qaddafi

Ayesha Qaddafi jest córką Muammara al-Kaddafiego, który został aresztowany i zabity w 2011 roku. Jego latorośl jest znanym i szanowanym prawnikiem z kilkoma z wysoko postawionymi klientami. Jednym z nich był kiedyś sam Saddam Husajn.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : rebelcircus.com, federalunion.org.uk

Reply