Hodowca omal nie umarł ze strachu, gdy zobaczył nowo narodzoną owieczkę. Zamiast mordki miała ludzką twarz, do złudzenia przypominającą maskę Jigsawa z „Piły”!

O nieprzyjemny dreszcz na plecach równie dobrze co horror przyprawić nas może samo życie.

Boimy się różnych rzeczy, ciemności, opuszczonych starych domów, czy też nieprzyjemnych miejskich zaułków. W takich miejscach i okolicznościach czujemy się nieswojo, nieprzyjemnie, czujni i wrażliwi na najcichszy szmer. Podskórnie czujemy bowiem, że coś lub ktoś czai się za rogiem. Coś lub coś, czego nie chcielibyśmy spotkać na swej drodze.

 

 

Spotkania oko w oko ze swoim lękiem zwykle udaje się uniknąć. Życie jest jednak nieprzewidywalne. Udowadnia, że to, co najstraszniejsze niekoniecznie jest tym, co wyskakuje z ekranu w trakcie oglądania horroru.

Twórcy filmów z dreszczykiem dawno już wpadli na to, że ludzie boją się najbardziej, kiedy są zaskakiwani. W tym jednym aspekcie nie mogą jednak rywalizować z samym życiem. Trudno bowiem wyobrazić sobie szok i przerażenie, jakie wywołało u rosyjskiego hodowcy spotkanie z tą przedziwną istotą, która, choć miała cztery nogi, ogon i długie wełniste uszy z twarzy wcale nie przypominała owcy…

To dziwne i przerażające jagnię urodziło sięw rosyjskiej wiosce Chirka w pobliżu Dagestanu. 45-letni Blasius Lavrentiev, rolnik, w którego zagrodzie przyszło na świat, na poród czekał tydzień.

Mieliśmy dość zimną zimę, więc gdy zauważyłem, że owca jest w ciąży bardzo się ucieszyłem. To oznaczało, że będę mógł sprzedać zwierzęta i trochę zarobić. Ale kiedy poszedłem zobaczyć jagnię, prawie umarłem ze strachu. Wpatrywało się we mnie wykrzywione oblicze starego człowieka – relacjonuje mężczyzna.

Owca z ludzką twarzą szybko stała się sensacją w całej wiosce. Gdy wieść o tych niezwykłych urodzinach obiegła cały kraj do rolnika zgłosił się nawet cyrk, który za dobrą cenę chciał odkupić zwierzę. O dziwo jednak Lavrentiev postanowił nie sprzedawać owcy. Zrobił co innego.

Co postanowił uczynić z jagnięciem z twarzą rodem z horroru? Dowiesz się przechodząc na następną stronę.

czka, która urodziła się z twarzą starca, wyglądała przerażająco i intrygująco zarazem. Miała ludzki nos, policzki, usta i oczy. Tylko uszy były owcze. Wśród zabobonnych mieszkańców wsi pojawiły się głosy, że za taki wygląd zwierzęcia odpowiedzialny jest sam hodowca. Nie milkły plotki, że mężczyzna najpewniej wykorzystał zwierzę do własnych, chorych celów, robiąc z niego erotyczną zabawkę. Nie zważając na kłamliwe plotki Lavrentiev postanowił zatrzymać jagnię, ciekaw jak starzec będzie wyglądał, gdy naprawdę się zestarzeje.

Podłe plotki uciął 49-letni Dorofei Gavrilov, miejscowy weterynarz, stwierdzając, że winny anomalii jest Lavrentiev, ale tylko dlatego, że dawał ciężarnej owcy zbyt dużo witaminy A, która odkładając się w organizmie owczej mamy ingerowała w wygląd jej potomstwa.

Choć początkowo tego nie planowałem, teraz chcę ją zatrzymać. Wnuczki już się jej nie boją. Nie pozwolę, by trafiła na czyjś talerz. Z jakiegoś powodu urodziła się nadzywczajna – mówi Blasius.

Wejdź w filmik pod spodem i zobacz jak w porównaniu ze zwykłymi kuzynkami wygląda i zachowuje się ta nadzwyczajna owieczka.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wkxa.com, dailymail.co.uk

Reply