Chciała doczepić sobie piękne długie włosy, przez błąd fryzjerki dziewczyna jest teraz prawie łysa!

Piękne i zadbane włosy to atut każdej kobiety. Wiele z nich, zamiast poświęcać lata na zapuszczanie włosów doczepiają je, z różnymi skutkami.

Długie włosy są marzeniem wielu kobiet, jednak natura nie każdego obdarzyła bujną czupryną, dlatego fryzjerzy prześcigają się w nowościach, dzięki którym marzenie się spełniają. Można pójść dwoma drogami – pielęgnować włosy, dobrze się odżywiać i nie niszczyć ich farbowaniem. Druga droga idzie na skróty – umawiasz się na zabieg, fryzjerka doczepia ci długie pasma włosów.

 

Nie zawsze szybko znaczy dobrze, takie zabiegi wykonane niewłaściwie mogą doprowadzić nawet do wyłysienia. Istnieje kilka metod przedłużania włosów, najstarsza to metoda kreatynowa, do włosów doczepia się i zgrzewa z nimi sztuczne włosy. Kolejna to mikroringi, czyli maleńkie obrączki, które przypina się do włosów. Popularna jest także metoda clip-in, która polega na przypięciu do głowy duże i szerokie pasma włosów.

Jakakolwiek metoda musi być wykonana na wysokim poziomie, bo brak umiejętności może doprowadzić do poważnych konsekwencji, o czym przekonała się Holly Jane Harbottle.

Przeczytasz o tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viralnova.com

Reply