Przyszłość jest zapisana w gwiazdach. Co ciała niebieskie przepowiadają rybom w 2018 r.?

Ryby to dwunasty (ostatni) astrologiczny znak zodiaku.

Symbol ten przypadł w udziale osobom urodzonym między 18, a 21 marca. Symbol ryb jest niezwykle ciekawy. Wywodzi się z mezopotamskiej konstelacji zwanej kun. mes (ogony). Osoby spod znaku ryb trudno je określić. Mają cechy zarówno bardzo złe, jak i ogromnie pożądane. Równie różnorodny jest ich horoskop na 2018 r., który już w styczniu wygląda naprawdę ciekawie.

Styczeń

Kolejny rok ryby rozpoczną z przytupem. Styczeń będzie dobrym miesiącem na załagodzenie sporów w pracy i udobruchanie zwaśnionych bliskich. Ciepło i wrażliwość, którymi będziecie emanować, sprawią, że rodzina i przyjaciele dobrze poczują się w Waszym towarzystwie. Relacje, które tworzycie będą wręcz wzorcowe, a w najbliższym otoczeniu zapanuje prawdziwa sielanka.

Luty

Nie potrwa ona jednak długo, bo gdy u progu stanie luty wszystko gwałtownie się zmieni…na jeszcze lepsze! Ten wyjątkowo krótki miesiąc będzie obfitował w towarzyskie spotkania i miłe wizyty. Będzie to dla Was czas odpoczynku i wytchnienia. Wykorzystajcie go na pozbieranie sił przed nowymi wyzwaniami, które czekają Was w marcu.

Marzec

Trzeci miesiąc roku nie będzie tak sielankowy, jak dwa poprzednie. To właśnie wtedy w Waszym życiu pojawią się pierwsze zawirowania zarówno na polu zawodowym, jak i w sferze uczuć. Scysje z kolegami z pracy, czy kłótnie z drugą połówką – to wszystko jest jak najbardziej możliwe, a wręcz nieuniknione. Nie traćcie jednak głowy, a gdy trzeba spuście z tonu, niewykluczone bowiem, że przyczyna waśni leżeć będzie po Waszej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply