Wyzwania czy spokojne dni? Dowiedz się, co 2018 rok szykuje dla Baranów

Lipiec

W twoim otoczeniu pojawi się osoba, której nie podoba się, twoja dobra passa. Będzie się starała plotkami i aluzjami pogorszyć twoją sytuację, najważniejsze to, żebyś nie reagował. Daj sobie spokój i nawet nie baw się w dementowanie plotek. Twoja postawa sprawi, że oskarżyciel nie będzie miał pożywki i da sobie spokój. Odpocznij, baw się i korzystaj z lata, ale uważaj na słodycze, nie przesadzaj z nimi.

Sierpień

Sierpień to czas działania i powrotu do rzeczywistości, nie zapominaj, że twoja intuicja jest bardzo dobra i nie bój się jej słuchać. Masz potencjał, by w tym miesiącu sprawnie i na swoją korzyść załatwić wiele spraw. Pamiętaj jednak, żeby używać dyplomacji i uśmiechu, nie tylko twardych argumentów, to bardziej ci się opłaci. Nie zapominaj o zdrowiu, dobre odżywianie to klucz do siły i energii.

Wrzesień

Nie będzie to najlepszy miesiąc w tym roku, nawał pracy, pojawiające się kłopoty, wszystko to sprawi, że będziesz mieć dosyć. Przyda ci się wtedy humor i dystans. Przejmowanie się nic nie da, tylko pogorszy twój stan. Uważaj na to, co komu mówisz, bo ktoś, kto z chęcią cię słucha, robi to nie by ci pomóc, ale by umiejętnie tobą manipulować. Wycisz swoją impulsywność, inaczej będziesz mieć kłopoty.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz, mhoroskop.pl

Reply