Wyzwania czy spokojne dni? Dowiedz się, co 2018 rok szykuje dla Baranów

Październik

Kłopoty nadal nad tobą wiszą i musisz je rozwiązać. Najpierw ustal plan działania, przemyśl go, a potem działaj, tylko tak odsuniesz od siebie kłopoty. Nie zapominaj, że ważne są też bliskie osoby, które liczą na ciebie i nie zaniedbuj ich. Nikt nie będzie wiecznie na ciebie czekał. Koniec października to wielkie wydarzenia, koniec stałości albo wszystko wygrasz, albo przegrasz. Na pewno wiele się zmieni.

Listopad

Listopad to sercowe rozterki u Baranów. Wszystko skończy się dobrze, ale nerwy będą nadwyrężone. Pojawi się koś spod znaku Panny, na kogo można spojrzeć łaskawym okiem. Chociaż początkowo, będzie się wydawało, że nic z tego nie będzie, to z czasem okaże się, że uczucie jest warte pracy nad nim.

Grudzień

Grudzień będzie pełen podróży, zmian i biegu. Dlatego twoje nerwy mogą być nadwyrężone, ale pamiętaj, by ich nie odreagowywać na bliskich. Znajdź ujście dla negatywnych emocji, bo bliscy długo nie będą tolerować złości i ataków. Kiedy to zrozumiesz, będzie dużo lepiej. Postaraj się nie zepsuć wszystkim świąt swoimi humorami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz, mhoroskop.pl

Reply