Jaki będzie dla Bliźniąt 2018 r.? Czeka Cię pasmo sukcesów, a może seria porażek? Sprawdź swoją wróżbę

Bliźnięta to trzeci astrologiczny znak zodiaku.

Przypisuje się go osobom urodzonym między 20 maja a 21 czerwca. W starożytności znak ten obejmował patronat nad poetami i wędrowcami. Przez swoją dwoistość natury bliźniacy są uważani za trudnych do określenia. Osoby spod tego znaku są niezwykle błyskotliwe i wszechstronne, ruchliwe i ciekawe świata. To wulkany energii głodne wyzwań. Co je czeka w 2018 roku?

Styczeń

Nadchodzący rok będzie dla bliźniaków pełen pozytywnych wydarzeń. Pierwsze sukcesy przyjdą już w styczniu. Nie braknie Wam towarzyskich spotkań i odpoczynku w gronie najbliższych, niewykluczony również dłuższy urlop w jakimś małym, cichym i odosobnionym raju. Jeśli macie na koncie jakieś niepozamykane sprawy, styczeń będzie idealnym miesiącem, by je doprowadzić do końca. Bez pozostawienia za sobą poprzedniego roku, nie będziecie mogli pełną parą przejść w kolejny. W styczniu spotkacie na swej drodzy osoby, które zmotywują was do działania, postarajcie się przekuć nowe pomysły i energię, którą od nich uzyskacie w coś naprawdę wartościowego.

Luty

Miesiąc ten będzie dla Was czasem wytchnienia i odpoczynku. Jeśli wpadniecie w tym miesiącu na pomysł, by zaszyć się w czterech ścianach, bez wahania zrealizujcie ten plan. Relaks doda Wam sił do pracy. Takie uzupełnienie energii to zbawienie dla tak ruchliwych osób, jak Wy. Pamiętajcie jednak o swoich bliskich, najbliższe osoby mogą potrzebować Waszego wsparcia i miłości. Sprawy zawodowe zaczną się układać, jednak dopiero po połowie miesiąca, do tego czasu musicie zagryźć zęby i przeczekać trudny czas, jaki nastąpi.

Marzec

W marcu zaangażujecie wszystkie swe wysiłki w pomoc bliskiej osobie, która zwróci się do Was z trudnym do rozwiązania problemem. Dzięki wsparciu i dłoni, jaką do niej wyciągniecie, uniknie ona kompromitacji. Wasze wysiłki nie pójdą na marne, a wysiłek się opłaci. W pracy także spodziewajcie się dobrej passy, głównie dzięki przypływowi energii i kreatywnym pomysłom.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply