Przyszłość nie jest przed nami aż tak ukryta, jak mogłoby się wydawać. Prawdę o niej znają gwiazdy. Oto, co szykują Pannom w 2018 r.

Panna (z łac. Virgo) to szósty z astronomicznych znaków zodiaku.

Pod gwiazdą panny urodziły się osoby, które na świat przyszły między 22 sierpnia, a 23 września. Symbol ten kojarzony jest przede wszystkim z przemijającym latem i początkiem jesieni. Może właśnie dlatego przyjęło się sądzić, że Panny nie są pamiętliwe i z łatwością przystosowują się do zmian. Co nowego czeka je w 2018 r.?

Styczeń

Nowe znajomości, inspirujące spotkania, niebanalni ludzie – z tym wszystkim będzie się wiązał styczeń. Zapomnijcie o nudzie i stagnacji. O spokoju będziecie mogli tylko pomarzyć. Początek roku będzie dla Was bardzo intensywny, przez co miesiąc zleci, zanim się obejrzycie, bo jak wiadomo, czas, który spędzamy w miłym towarzystwie, nigdy się nie dłuży.

Luty

W luty wejdziecie zmobilizowani i mimo wszystko głodni wrażeń. Wydarzenia stycznia tylko podsycą Wasze pragnienie samorealizacji. Spragnieni nowych doznań, będziecie ciągle szukać wyzwań i urozmaicenia. Odkryjecie w sobie pokłady kreatywności, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia. Na realizację wszystkich pomysłów braknie Wam jednak czasu, bo do drzwi zapuka marzec.

Marzec

Miesiąc upłynie wam pod znakiem pracy i obowiązków. Pasje zejdą na dalszy plan. Skupicie się na sferze zawodowej, w której będzie się sporo działo. Niewykluczone będą roszady. Być może w Waszym zespole pojawi się ktoś nowy. Możliwe też, że znajdziecie nić porozumienia z kimś, kto do tej pory był Wam zupełnie obojętny.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply