Co przyniesie strzelcom 2018 roku? Gwiazdy bywają kapryśne, już teraz warto się przygotować na to, co dla Was szykują

Strzelec jest dziewiątym z kolei znakiem zodiaku.

Symbol ten przynależy osobom urodzonym między 21 listopada a 22 grudnia. Pierwsze wzmianki o tym gwiazdozbiorze pochodzą z okresu babilońskiego. Znak ten najczęściej przedstawiany jest pod postacią wojowniczego centaura strzelającego z łuku. Równie dzikie i nieokiełznane są zodiakalne strzelce, którym na rok 2018 gwiazdy przyszykowały całą masę niespodzianek. Odkryjmy więc karty i wejrzyjmy w przyszłość.

Styczeń

Zodiakalni snajperzy rok rozpoczną wyjątkowo spokojnie. W styczniu na pierwszym planie będzie rodzina, jej potrzeby i wymagania. Poświęcicie się bez reszty swoim bliskim, inne sfery życia wcale jednak na tym nie ucierpią. Po prostu nie będą od Was wymagać aż takiej uwagi jak rodzina.

Luty

W lutym oddacie się refleksji, zadumie nad sobą i własnym zachowaniem. Będziecie szukać prawdy o sobie, nastanie dla Was czas intensywnych przemyśleń. Skłoni Was ku temu w dużej mierze potrzeba obdarzenia kogoś uczuciem. Nie szukajcie jednak miłości na siłę. Nie warto wiązać się z kimś, z kim nie nadajecie na tych samych falach. Sukcesy czekają Was za to w pracy, zdobędziecie szacunek oraz uznanie i niewykluczone, że awansujecie.

Marzec

Po obfitym lutym przyjdzie chudy marzec, który nie będzie dla Was najlepszy zwłaszcza na polu zawodowym. W pracy będziecie się zmagać z problemami, złośliwością współpracowników i…rzeczy martwych. Z równowagi wyprowadzi Was w równym stopniu zepsuta drukarka, co nieterminowi koledzy. Opanujcie jednak targające Wami emocje. Złość nie jest dobrym doradcą.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply