Gwiazdy zdradziły, co czeka Wagi w 2018! To będzie pracowity, ale owocny rok

Harmonia i równowaga jest postrzegana przez Wagi w zupełnie inny sposób niż przez innych.

Wagi są wyrafinowane i gustowne, lubią otaczać się pięknem i mają dobry gust, łatwo zyskują znajomych i przyjaciół. Jednak Wagi mają też drugą stronę, są niedecydowane i nie lubią odpowiedzialności za to, co robią. Wagi nie są dobre w rozwiązywaniu konfliktów i przyjmowania jednoznacznego stanowiska. A co czeka je w 2018? Zobaczcie, co zdradziły gwiazdy.

Styczeń

Styczeń to dla Wagi czas przemyślenia, co jest tak naprawdę ważne w życiu. Może się okazać, że przyjaźń jest istotna, ale brak miłości będzie bardzo doskwierał. Samotne Wagi zaczną rozglądać się z drugą połówką i gwiazdy zapowiadają szczęście i pomyślność. Nie trzeba przejmować się przyjaciółmi, zrozumieją i poczekają, by zakochana Waga przeżyła swoje szczęście.

Luty

W tym miesiącu przydadzą się wszystkie zdolności i urok osobisty Wagi, ponieważ ktoś z twoich bliskich wpadnie w tarapaty. Tylko twoja interwencja i czar sprawią, że uda się wyjść z tego cało. Luty będzie też miesiącem spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi, będzie czas by powspominać, ale też zastanowić się, czy nie czas na zmiany i poukładania spraw z przeszłości.

Marzec

Marzec przyniesie powiew świeżości i energii, który sprawi, że nawet codzienne obowiązki nie będą takie ciężkie. W pracy także będzie dobra passa i uda ci się załatwić wiele zaległych spraw. Jeśli myślisz coś o swoim biznesie, druga połowa marca jest najlepszym czasem na działanie. Zwłaszcza że druga połowa będzie szła na kompromis i wspierała cię w działaniach. Uważaj jednak, by nie przesadzić i nie sprawić, że druga osoba czuje się gorsza.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply