Jak powinna wyglądać idealna kobieta, a jak 100% mężczyzna? To zależy od tego, która płeć ma stworzyć taki opis

Na podejmowane przez człowieka wybory wpływa wiele czynników, między innymi gust, który jest bardzo indywidualną kwestią.

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie pod nieskończoną ilością względów. Walka płci trwa od wieków, ale prawda jest taka, że panowie nie mogliby żyć bez pań, a panie nie wytrzymałyby w świecie bez panów. Dlatego każdy szuka swojego ideału, z którym mógłby spędzić życie.

perfect-woman-perfect-guy-p

W życiu ważne jest pierwsze wrażenie, więc ludzie przywiązują wagę do wyglądu, czy tego chcą czy nie. Kiedy poznajemy kogoś, kto może potencjalnie być naszym partnerem/partnerką, oceniamy jego fizyczność i atrakcyjność. Często od tej oceny zależy to, w jaką stronę pójdzie znajomość, bo trudno tworzyć związek z kimś, kto cieleśnie nas odpycha. Oczywiście wady w wyglądzie ma każdy, ale i tak wszyscy marzą o swoich ideałach.

Jak powinna wyglądać najpiękniejsza kobieta świata, a jak perfekcyjny mężczyzna? O to spytała brytyjska marka bielizny Bluebella i w odpowiedzi najczęściej dostawała opisy różnych partii ciała znanych osób. Obraz idealnej kobiety oraz idealnego mężczyzny stworzono więc z wykorzystaniem zdjęć gwiazd. Jak się okazało, każda z płci inaczej określa piękno, zarówno swoje, jak i płci przeciwnej.

Stworzone przez ankietowych obrazy idealnych kobiet i mężczyzn znajdziecie na dwóch kolejnych stronach. 

perfect-woman-perfect-guy-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org,

Reply