Jak powinna wyglądać idealna kobieta, a jak 100% mężczyzna? To zależy od tego, która płeć ma stworzyć taki opis

Idealna kobieta według kobiety

Idealna kobieta powinna mieć twarz brytyjskiej aktorki i modelki Cary Delevingne, którą wpływowy portal internetowy AskMen umieścił na liście najbardziej pożądanych kobiet. Taką twarz według pań powinny okalać włosy Kate Middleton, obecnie Księżnej Cambridge. Ten wybór pokazuje, że kobiety w kwestii fryzury bardzo cenią sobie klasyczną elegancję i subtelną kobiecość, jaką prezentuje żona Księcia Williama.

perfect-woman-perfect-guy-4

Z Wysp Brytyjskich powinny też pochodzić idealne biodra, które według pań posiada Emma Watson. Młoda aktorka już jako nastolatka zaczęła zgarniać laury najpiękniejszej, więc nic dziwnego, że kobiety z całego świata podziwiają jej urodę i wdzięk. Poniżej jej bioder powinny znaleźć się bezkonkurencyjne nogi Australijki Elle Macpherson, która od lat osiemdziesiątych zachwyca nimi na wybiegach mody.

Amerykańskie aktorki Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow, powinny doskonałej kobiecie użyczyć kolejno biustu i brzucha. Wybór piersi Jennifer pokazuje, że kobiety za najpiękniejsze uważają te walory, które są proporcjonalne do całej budowy ciała. Oczywiście marzeniem pań jest posiadanie super płaskiego brzucha, więc ten jaki posiada Gwyneth, okazał się idealny.

perfect-woman-perfect-guy-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org,

Reply