Jak powinna wyglądać idealna kobieta, a jak 100% mężczyzna? To zależy od tego, która płeć ma stworzyć taki opis

Idealny mężczyzna według kobiety

Panie nieco inaczej widzą ideał mężczyzny niż sami panowie. Po pierwsze pragną faceta z bujną czupryną, dlatego wskazały, że wymarzone włosy ma Harry Styles, muzyk śpiewający w boysbandzie One Direction. Panie lubią też mocne rysy, bo za perfekcyjną twarz uznały twarz Irlandczyka Jamie Dornana, który jest muzykiem, modelem i aktorem. Trzeba przyznać, że posiada on nie tylko idealnie proporcjonalną buzię, ale i intrygujące oczy.

perfect-woman-perfect-guy-2

W stosunku do panów, panie wolą subtelniej umięśnione torsy i mniejsze bicepsy. Najlepszą klatkę piersiową według kobiet posiada David Gandy, 26-letni model z wielkiej Brytanii (pracował dla takich marek jak Dolce & Gabbana, Massimo Dutti,  Marks and Spencer, a fotografował go m.in. słynny Mario Testino). Z torsem Davida Gandy świetnie komponowałyby się bicepsy Brada Pitta. Kobiety również cenią sobie nogi sportowców i ich idealny facet powinien mieć dolne kończyny niczym David Beckham.

Ideały na szczęście nie istnieją, bo inaczej świat byłby nudny, a wszyscy do siebie zbyt podobni. A według was, z jakich jeszcze sław można by stworzyć idealną kobietę i prawdziwego mężczyznę?

perfect-woman-perfect-guy-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org,

Reply