Identyczne bliźniaczki biją się w brzuchu mamy. Nagranie z USG podbija internet!

Stare przysłowie mówi: kto się czubi, ten się lubi.

Zdaje się, że najlepiej wie o tym rodzeństwo. Szczególnie bliźniaki, które rodzą się razem, muszą szczególnie walczyć o atencję rodziców. Choć są ze sobą mocno związane więzią, która występuje tylko w tym szczególnym typie rodzeństwa, rywalizują od najmłodszych lat: o zabawki, przywileje, czas rodziców. 

Wydawać by się mogło, że ich walka rozpoczyna się po urodzeniu, ale okazuje się, że w pewnych szczególnych przypadkach rozpoczyna się ona jeszcze w łonie matki. 28-letni Tao z Yinchuan w chińskim regionie autonomicznym Ningxia Hui wie to już a autopsji, po tym, jak na USG zobaczył swoje 4-miesięczne córeczki. Towarzyszył żonie podczas wizyty kontrolnej w szpitalu, gdy ich oczom ukazał się niezwykły obrazek. Maleńkie bliźniaczki nie leżały spokojnie w brzuchu mamy ani nie przewracały się w nim leniwie, ale zaciekle boksowały przez kilka rund.

Widok na monitorze zadziwił nie tylko przyszłego tatę, ale i pielęgniarki, które nie mogły oderwać oczu od tej walki rodem z bokserskiego ringu. Malce kopały się i boksowały. Ich bójka wyglądała na naprawdę zaciekłą. Zafascynowany ojciec wrzucił nagranie z tego przeciwnego wydarzenia do internetu. Był szczerze zdumiony, gdy okazało się, jaką cieszy się popularnością. Na serwisie Douyin, gdzie trafiło nagranie, obejrzano je już 2,5 miliona razy, a 80 tys. razy skomentowano!

Nie spodziewał się, że moje córki będą gwiazdami internetu jeszcze przed urodzeniem – komentował z rozbawieniem Tao.

Czytaj dalej na następnej stronie.

https://youtu.be/sS-4sWOgjCY
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply