Ile kosztuje miłość? Sprawdź, ile zapłacisz za „numerek” w różnych krajach świata

Miłosny biznes to gałąź gospodarki, o której nie mówi się wcale lub niechętnie. 

Tymczasem rozwija się on w zastraszającym wręcz tempie. Wciąż nie brak bowiem chętnych do korzystania z usług tzw. pań do wynajęcia. Ludzie bardzo często zbyt zajęci, by szukać sobie związku i poświęcać czas na poszukiwanie życiowego partnera. Szukają łatwych uciech. Dobra praca, którą wykonują, sprawia, że stać ich, by za nie zapłacić. 

Ile kosztuje miłość? Sprawdź, ile zapłacisz za "numerek" w różnych krajach świata

Światowy przemysł miłosny zarabia 186 miliardów dolarów (714 mld złotych) rocznie! Nawet w krajach, w których prostytucja jest nielegalna, branża wciąż się rozwija. Na Filipinach oddawanie się za pieniądze jest nielegalne, ale Filipińczycy i tak zarabiają na tym 6 miliardów dolarów (23 mld złotych) rocznie, co plasuje ich na 9 miejscu na świeci. Przed nimi są Chiny 73 mld USD (280 mld złotych), Hiszpania 26,5 mld USD (prawie 100 mld złotych) i Japonia 24 mld USD (92 mld złotych).

Ile kosztuje miłość? Sprawdź, ile zapłacisz za "numerek" w różnych krajach świata

Najwięcej ludzi oddających się za pieniądze mieszka w Chinach (5 mln), na następnym miejscu znajdują się Indie (3 mln), potem są Stany Zjednoczone (1 mln), Filipiny (800 tys.), Meksyk (500 tys.) oraz Niemcy (400 tys.). Polska zajęła w tym zestawieniu 22 miejsce. Można by pomyśleć, że od tej liczby zależą ceny dyktowane klientom. Wcale nie jest to jednak takie oczywiste. 

Ile więc kosztuje taka usługa w kilkudziesięciu krajów świata? Czy w Polsce jest drogo? Gdzie płaci się najwięcej?

Na te wszystkie pytania odpowiadamy na następnej stronie.

Ile kosztuje miłość? Sprawdź, ile zapłacisz za "numerek" w różnych krajach świata
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply